Замовити картку на знижку у Трапезній

Увага! Студентам, зарахованим на 1 курс бакалаврської програми у 2017 р. картки замовлено централізовано. Також централізовано замовлено картки для нових студентів магістерських програм 2017 р. вступу (крім тих студентів, які вже навчалися в УКУ). Тому таким студентам не потрібно самостійно здійснювати замовлення картки!

Холдинг емоцій «!FEST» є оператором, який надає послуги з харчування в приміщенні Трапезної УКУ в університетському містечку на Козельницькій.

Для студентів і працівників діють знижки.

• 1) Право на отримання знижки 50% мають студенти денної форми навчання, які навчаються на програмах підготовки бакалаврів та магістрів відповідно до ліцензії МОН, аспіранти (докторанти) денної форми навчання.
  • 2) Право на отримання знижки 25% мають працівники УКУ, з якими укладено трудовий договір, волонтери-іноземці, які працюють в УКУ, студенти-іноземці, які приїжджають до УКУ в рамках програм обміну, а також особи, які довший період (більше місяця) проживають у Колегіумі з метою забезпечення духовно-освітніх програм.
  • 3) В кафетерії діє знижка для студентів і працівників -25%.
  • 4

Знижка надається при наявності Картки Локаль УКУ. Особи, які мають право на отримання знижки, можуть замовити картку, заповнивши форму. (Для цього треба мати електронну скриньку в домені ucu.edu.ua і зайти в поштову систему УКУ.

Картку виготовляє «!FEST». Наявність права на виготовлення картки підтверджують працівники відділу студентської документації (для студентів) та відділу управління персоналом (для працівників).

Картку зазвичай можна отримати на касі Трапезної через 2 тижні з моменту замовлення. Перевірити чи картка вже виготовлена можна тут.

Правила користування карткою від компанії Холдинг емоцій «!FEST»:

• 1) Знижка надається ЛИШЕ власнику картки і не поширюється на його родичів, друзів та інших осіб.
  • 2) Картку не можна передавати іншим особам.
  • 3) Касир має право перевірити документи, що посвідчують особу пред’явника картки.

Сторінка компанії Холдинг емоцій «!FEST» з меню.