Відрахування студента. Обхідний листок


У випадку припинення навчання у зв'язку із завершенням терміну навчання та отриманням диплома
або передчасного відрахування з різних причин (наприклад, за власним бажанням) потрібно пройти процедуру підписання обхідного листка.

Заява про відрахування у випадку прийняття рішення за власним бажанням подається у деканат.

Передчасно відрахованим особам  Обхідний листок слід роздрукувати, вписати на ньому своє прізвище, ім’я, по батькові та підписати у всіх відділах, які там вказано.

Останній підпис ставиться у Відділі студентської документації (корпус на вул. Свєнціцького, 17, кімн. 214), при цьому треба здати такі документи:

  • - студентський квиток
  • - залікову книжку
  • - обхідний листок

та забрати здані при вступі оригінали документів.

Процедура проходження обхідного листка для випускників
  • Необхідною умовою для отримання студентом (аспірантом, випускником аспірантури) документів про вищу освіту (науковий ступінь) є проходження обхідного листка, який засвідчує відсутність заборгованості у студента (аспіранта, випускника аспірантури) перед Університетом: перед деканатом (здати залікову книжку, повернути позичені засоби навчання), бібліотекою, бухгалтерією, сектором моніторингу якості освіти (заповнити онлайн анкету випускника) та відділом студентської документації (здати студентський квиток, забрати документи, які були підставою для вступу).
  • З 2020 року процес проходження обхідного листка для випускників відбувається онлайн без необхідності заповнення паперових документів.
  • За місяць до закінчення навчання (до 30 грудня / до 30 травня) відділ студентської документації готує Google таблицю зі списками випускників по факультетах і групах. Таблиця в цілому закрита для редагування. Відповідальні працівники підрозділів (методисти деканатів, працівник бібліотеки, бухгалтер, працівник сектору моніторингу якості освіти, працівник відділу студентської документації, фахівець НОВ) отримують повідомлення від відділу студентської документації про початок процесу заповнення електронного обхідного листка, терміни заповнення і право для редагування тільки своїх стовпців (клітинок) у таблиці.
  • У випадку наявності заборгованості студентам (аспірантам, випускникам аспірантури) надходить повідомлення від відповідальних осіб на їхню електронну скриньку УКУ. Напередодні випускної урочистості методист деканату повідомляє випускників про заборгованості (або про відсутність заборгованостей) перед відділами, зазначеними у обхідному листку.
  • У випадку відсутності заборгованості перед Університетом студент може отримати у відділі студентської документації здані при вступі документи, які були підставою для вступу, та отримати диплом про здобуту вищу освіту та додаток до нього на випускних урочистостях.
  • Якщо випускник не погасив заборгованості до випускної урочистості, то він проходить обхідний листок в індивідуальному порядку, підписуючи паперовий документ (Обхідний листок).