Договори про навчання для вступників 2017 року

Шановні студенти та батьки!

Просимо уважно ознайомитися зі змістом договорів про надання освітніх послуг.

Договори вступників 2017 р. на бакалаврські програми

Договори вступників 2017 р. на магістерські програми

Договір слід підписати у відділі студентської документації (головний корпус, вул. Свєнціцького 17, 2 поверх, 214 каб.; тел. (032) 240-99-44 (вн.3162) з 1 до 8 вересня з 10 до 13 год.

Договори за спеціальністю “Менеджмент” підписуються у менеджерів відповідних освітніх програм (місце і дати підписання будуть повідомлені додатково).

При собі мати паспорт та ідентифікаційний номер.

Замовником може бути фізична особа,  яка замовляє освітню послугу для себе як для одержувача.

Замовником для осіб, які не досягнули 18 річного віку станом на 1 вересня 2017 р., є батьки (опікуни).

У випадку, коли батьки (опікуни) не мають можливості укласти договір безпосередньо в Університеті, форму договору можна стягнути з сайту, роздрукувати, заповнити, підписати, привести на настановчу сесію і принести у відділ студентської документації до 8 вересня, додавши копію паспорта та ідентифікаційного номера замовника.

Студенти, яким було надано «стипендію» (встановлено особливу оплату за навчальний рік), підписують також додаткову угоду, в якій зазначається розмір оплати за 2017-2018 н.р.

При виконанні умов отримання академічної стипендії на кожен наступний навчальний рік підписуватиметься відповідна додаткова угода.

Договір зазвичай підписується в одному екземплярі і зберігається протягом навчання у відділі студентської документації. В разі потреби студент може замовити та взяти копію свого договору, завіреного печаткою університету.

Оплатити за перший семестр навчання необхідно до 19 вересня 2017 р. Банківські послуги оплачуються замовником додатково. Бланк квитанції можна стягнути тут. Рекомендуємо заглянути на Зразок заповнення квитанції. Важливо, щоб в полі «Призначення платежу» вказати Прізвище, ім’я, по батькові одержувача (студента), а не замовника. Оригінали квитанцій про оплату слід зберігати до закінчення навчання.